Кортеновской сталь в ландшафті і яке її застосування?

Кортеновской сталь в ландшафті і яке її застосування?

Кортеновской сталь — це особлива сталь для збереження від природних факторів (вологість, сонячне світло) для споруд, ландшафту і в ролі матеріалу для фасаду серед будівельників і проектувальників. Союз надійності, високої міцності, естетичного вигляду і еластичності робить Кортен сталь (яку також звуть "іржавий метал") Ідеальним варіантом для будівель різноманітних конфігурацій та видів.

Кортеновая сталь

Кортеновской сталь в ландшафті і її властивості

Антикорозійні параметри даного металу пояснюються її хімічним складом. З роками на поверхні сталевого виробу cor ten з’являється патина — оксидна оболонка високої щільності, що оберігає внутрішні шари від шкідливого впливу зовнішнього середовища. Кортенова сталь не вимагає забарвлення і особливого обслуговування — що дозволяє економити на обробці покриття і експлуатації конструкцій, які підпадають під вплив зовнішніх факторів — таких як монументи, скульптури, сади та інші вуличні конфігурації архітектури.

Кортеновской сталь в ландшафті для ландшафту

Саме завдяки конструктивним характеристикам кортеновской сталь все частіше використовується в нинішньому ландшафтному дизайні і функціонально вживається для дизайну лоджій, металевої обшивки фасаду, садових квітників, арт-інсталяцій. Участь подібного металу в установці вертикальних садів, камінів, фонтанів, об’ємних і невеликих архітектурних формах і навіть доріжок для саду говорить про переваги цього виду матеріалу для ландшафтних архітекторів і проектувальників.

Кортен

Кортеновской сталь в ландшафті, використання в оформленні приміщення

Кортен володіє відмінною надійністю і зносостійкістю — ці споживчі якості дають незаперечну перевагу для експлуатації в будівництві фонтанних установок, камінів і скульптур. Аграрна естетика металу надає скульптурам і фонтанні комплексам з Кортен стали виразність, витонченість і привабливий помаранчевий відтінок.

Кортеновской сталь в ландшафті, металева обшивка фасаду і огорожі

Один із способів використання — фасадні панелі у вигляді зовнішніх гладких панелей, ажурних мальовничих стендів, металевий фасад, об’ємні конструкції для фасаду будинку і оформлення вікон. Красиві панелі для обробки фасадів утворюють красиві огорожі для ділянки, які з роками змінюють свій колір, утримуючи при цьому міцність і використовуються десятиліттями без обслуговування.

Кортеновая сталь

Кортеновской сталь в ландшафті, як отримати в Україні

Експлуатація стали cor ten, ціна якої Вас приємно вразить, в оформленні приміщення і екстер’єрі набирає визнання, у такого виду матеріалу є безмежний потенціал на нашому ринку. Кортен купити в Україні — стало можливим в нашій спеціалізованій компанії, по зрозумілої ціною і беззаперечної якості. Ціна на кортеновской сталь буде нижче, ніж у інших конкурентів, тому що ми — прямі дистриб’ютори оригінального corten металу. Зателефонуйте і дізнайтеся ціну на необхідний обсяг виключного металу в Києві і по всій Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий