Сталь cor ten купити і що це таке?

Сталь cor ten купити і що це таке?

Кортен — це особлива сталь для збереження від погодних впливів (вогкість, сонячне світло) для будівель, ландшафту і в якості фасадного матеріалу серед будівельників і дизайнерів. З’єднання довговічності, високої надійності, естетичного вигляду і гнучкості робить Кортен сталь (яку також називають іржавим металом) бездоганним варіантом для споруд різноманітних конфігурацій та видів.

іржавий метал

Сталь cor ten купити і її властивості

Антикорозійні характеристики даного металу обумовлені її хімічним рецептом. З плином часу на покритті сталевого виробу cor ten утворюється патина — оксидна плівка хорошою міцності, що оберігає внутрішні шари від шкідливого впливу навколишнього середовища. Кортен не припускав фарбування і спеціального догляду — що дає можливість економити свої кошти на обробці покриття і експлуатації конструкцій, які схильні до впливу зовнішнього середовища — таких як меморіали, статуї, сади і інші вуличні конфігурації архітектури.

Сталь cor ten купити для ландшафту

Завдяки конструктивним параметрам корт всі частіше виникає в сьогоднішньому ландшафтному мистецтві і активно застосовується для дизайну лоджій, металевого облицювання фасаду, садових квітників, арт-інсталяцій. Популярність даного металу в установці вертикальних садів, камінів, фонтанів, об’ємних і малих архітектурних формах і навіть садових доріжок свідчить про привабливість такого матеріалу для ландшафтних архітекторів і дизайнерів.

Кортенова сталь

Сталь cor ten купити, використання в інтер’єрі приміщення

Кортен має прекрасну довговічністю і зносостійкістю — дані гідності дають безумовна перевага для експлуатації в будівництві фонтанів, камінів і скульптур. Аграрна естетичність матеріалу надає скульптурам і фонтанні комплексам з кортеновой стали красномовність, шик і приємний помаранчевий тон.

Сталь cor ten купити, сталева оздоблення фасаду і забору

Один з варіантів використання — фасадні панелі в ролі зовнішніх гладких панелей, ажурних декоративних щитів, металевий фасад, об’ємні конструкції для фасаду будинку і декору вікон. Декоративні панелі для облицювання фасаду формують красиві огорожі для дому, які з часом видозмінюють свій колір, зберігаючи при цьому якість і використовуються десятиліттями без ремонтних робіт.

Кортенова сталь

Сталь cor ten купити, як купити в Україні

Експлуатація кортеновой стали, ціна якої Вас приємно обрадує, в інтер’єрі та екстер’єрі накопичує популярність, у подібного матеріалу існує неозорий потенціал на українському ринку. Кортенова сталь купити в Україні — з’явилася можливість в нашій спеціалізованій компанії, по зрозумілої ціною і гарантованій якості. Ціна на кортенову сталь буде нижче, ніж у інших конкурентів, так як ми — прямі постачальники унікального cor ten металу. Телефонуйте і дізнайтесь ціну на бажаний обсяг виключного металу в Києві і по всій Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий