Сталь cor ten і застосування в будівництві

Сталь cor ten і застосування в будівництві

Кортен сталь — це особлива сталь для збереження від погодних факторів (волога, ультрафіолет) для будівель, ландшафту і в ролі фасадного матеріалу серед архітекторів і проектувальників. З’єднання надійності, дуже високої надійності, естетичного вигляду і гнучкості робить кортеновской сталь (яку також називають "іржавий метал") Бездоганним вибором для будівель різних конфігурацій та видів.

Сталь cor ten і її властивості

Антикорозійні особливості цього металу визначаються її хімічним рецептом. З плином часу на поверхні сталевого виробу cor ten сформується патина — оксидна плівка дуже високої щільності, що оберігає внутрішні шари від негативного впливу зовнішнього середовища. Кортеновской сталь не вимагає фарбування і спеціального обслуговування — що допомагає економити свої кошти на обробці покриття і експлуатації виробів, які схильні до впливу зовнішнього середовища — таких як пам’ятники, статуї, сади та інші вуличні форми архітектури.

Кортен сталь

Сталь cor ten в ландшафтному дизайні

Саме завдяки конструктивним особливостям сталь cor ten все частіше з’являється в передовому ландшафтному дизайні і добре застосовується для оформлення лоджій, металевого облицювання фасаду, садових квітників, художніх інсталяцій. Популярність такого металу в установці ландшафтних садів, камінів, фонтанів, великих і невеликих архітектурних формах і навіть садових доріжок говорить про переваги цього матеріалу для ландшафтних художників і проектувальників.

Сталь cor ten, застосування в оформленні приміщення

Кортеновской сталь має прекрасну надійністю і зносостійкістю — подібні якості дають незаперечну перевагу для застосування в будівництві фонтанів, камінів і скульптур. Аграрна естетичність матеріалу надає фігурам і фонтанів з Кортена красномовність, витонченість і благородний помаранчевий тон.

кортеновской сталь

Сталь cor ten, металева обшивка фасаду і забору

Один з альтернатив застосування — фасадні панелі в ролі зовнішніх глянцевих панелей, ажурних декоративних щитів, фасад з металу, об’ємні елементи для фасаду будинку і декорування вікон. Декоративні панелі для оздоблення фасадів формують красиві огорожі для дому, які з часом видозмінюють своє забарвлення, зберігаючи при цьому якість і використовуються багато років без ремонту.

Сталь cor ten, як купити в Україні?

Використання кортеновской стали, ціна якої Вас приємно вразить, в оформленні приміщення і екстер’єрі набирає популярність, у такого матеріалу є широкий потенціал на українському ринку. Кортенова сталь купити в Україні — тепер можливо в нашій спеціалізованій компанії, за розумною ціною і гарантованій якості. Ціна на кортеновской сталь вийде нижче, ніж у наших конкурентів, тому що ми — прямі дистриб’ютори унікального corten металу. Зателефонуйте і дізнайтеся ціну на бажаний обсяг оригінального металу в Києві і Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий