Кортен купити Україна і що ж все-таки це таке?

Кортен купити Україна і що ж все-таки це таке?

Кортен сталь — це особлива сталь для збереження від атмосферних впливів (волога, ультрафіолет) для будівель, ландшафту і як матеріал для фасаду серед архітекторів і дизайнерів. Союз довговічності, дуже високої надійності, красивого виду і гнучкості робить кортенову сталь (яку також звуть іржавим металом) кращим вибором для будівель будь-яких конфігурацій і видів.

Кортен сталь

Кортен купити Україна і її функції

Антикорозійні властивості даного металу пояснюються її хімічним складом. Згодом на покритті вироби зі сталі cor ten утворюється патина — оксидна плівка дуже високої міцності, що оберігає внутрішні шари від негативного впливу навколишнього середовища. Кортенова сталь не вимагає забарвлення і будь-якого догляду — що дозволяє економити на обробці поверхні і експлуатації конструкцій, які підпадають під вплив зовнішнього середовища — таких як монументи, скульптури, сади і інші зовнішні форми архітектури.

Кортен купити Україна для ландшафту

Завдяки конструктивним характеристикам Кортен сталь все частіше використовується в сьогоднішньому ландшафтному мистецтві і активно експлуатується для дизайну терас, сталевий обшивки фасаду будівлі, об’ємних квітників, художніх інсталяцій. Участь подібного металу в пристрої ландшафтних садів, камінів, фонтанів, об’ємних і невеликих архітектурних конфігураціях і навіть садових доріжок говорить про переваги такого вихідного матеріалу для ландшафтних архітекторів і проектувальників.

Кортенова сталь

Кортен купити Україна, застосування в інтер’єрі

Кортенова сталь володіє відмінною міцністю і зносостійкість — дані гідності дають незаперечну перевагу для застосування в будівництві фонтанів, камінів та інших малих архітектурних форм. Аграрна естетика металу додає статуї і фонтанів з кортеновской стали виразність, витонченість і приємний помаранчевий відтінок.

Кортен купити Україна, металеве облицювання фасаду і огорожі

Один з альтернатив застосування — фасадні панелі в ролі зовнішніх гладких панелей, ажурних декорних стендів, металевий фасад, об’ємні конструкції для фасаду будинку і декорування вікон. Красиві панелі для обробки фасадів створюють гарні огорожі для дому, які з роками змінюють свій колір, утримуючи при цьому міцність і використовуються не один десяток років без обслуговування.

Кортеновая сталь

Кортен купити Україна, як замовити в Україні

Експлуатація стали cor ten, ціна якої Вас приємно вразить, в інтер’єрі та екстер’єрі набирає визнання, у цього металу є великий потенціал на нашому ринку. Кортен купити в Україні — тепер можливо в нашій спеціалізованій компанії, за розумною ціною і гарантованій якості. Ціна на cталь cor ten буде нижче, ніж у інших конкурентів, тому що ми — прямі дистриб’ютори оригінального cor ten металу. Телефонуйте і отримаєте ціну на бажаний обсяг унікального металу в Києві і Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий