Кортеновской сталь і застосування даного матеріалу

Кортеновской сталь і застосування даного матеріалу

Сталь cor ten — це сталь для захисту від погодних впливів (вода, сонячне світло) для приміщень, ландшафту і як матеріал для фасадів серед архітекторів і проектувальників. Поєднання довговічності, виняткової надійності, естетичного зовнішнього вигляду і еластичності робить кортеновской сталь (яку також називають "іржавий метал") Бездоганним вибором для будівель різних форм і видів.

Кортеновской сталь і її функції

Антикорозійні характеристики такого металу обумовлені її хімічним складом. З плином часу на поверхні сталевого виробу cor ten сформується патина — оксидна оболонка високої щільності, що оберігає внутрішні шари від шкідливого впливу зовнішнього середовища. Кортенова сталь не вимагає фарбування і спеціального обслуговування — що допомагає економити на обробці поверхні і експлуатації конструкцій, які схильні до впливу зовнішніх факторів — таких як меморіали, скульптури, сади та інші вуличні конфігурації архітектури.

Кортеновая сталь

Кортеновской сталь в ландшафті

Завдяки конструктивним параметрам корт всі частіше виникає в сьогоднішньому ландшафтному дизайні і динамічно застосовується для дизайну лоджій, сталевий оздоблення фасаду, об’ємних квітників, арт-інсталяцій. Активну участь даного металу в конструкції ландшафтних садів, камінів, фонтанів, великих і малих архітектурних формах і навіть доріжок для саду свідчить про привабливість даного вихідного матеріалу для ландшафтних художників і дизайнерів.

Кортеновской сталь, застосування в інтер’єрі

Кортенова сталь має прекрасну надійністю і зносостійкістю — ці достоїнства дають незаперечну перевагу для експлуатації в будівництві фонтанів, камінів та інших малих архітектурних форм. Аграрна естетичність матеріалу надає фігурам і фонтанні комплексам зі сталі cor ten виразність, шик і приємний помаранчевий відтінок.

Кортенова сталь

Кортеновской сталь, сталева обшивка фасаду будівлі і забору

Один з можливостей використання — фасадні панелі у вигляді зовнішніх гладких панелей, ажурних декорних стендів, металевий фасад, об’ємні елементи для фасаду будинку і декорування вікон. Декоративні касети для обшивки фасадів формують красиві огорожі для дому, які з роками змінюють свій колір, утримуючи при цьому якість і служать не один десяток років без ремонтних робіт.

Кортеновской сталь, як придбати в Україні?

Експлуатація стали cor ten, ціна якої Вас приємно вразить, в оформленні приміщення і екстер’єрі набуває популярності, у цього матеріалу є безмежний потенціал на українському ринку. Сталь cor ten купити в Україні — тепер можливо в нашій спеціалізованій компанії, за доступною ціною і беззаперечної якості. Ціна на корті буде нижче, ніж у наших конкурентів, тому як ми — прямі постачальники унікального cor ten металу. Телефонуйте і отримаєте ціну на необхідний обсяг унікального металу в Києві і по всій Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий