Сталь cor ten ціна і як її застосовують

Сталь cor ten ціна і як її застосовують

Сталь cor ten — це сталь для запобігання від природних впливів (вогкість, сонячне світло) для приміщень, ландшафту і як матеріал для фасаду серед архітекторів і дизайнерів. Союз надійності, гарної надійності, красивого зовнішнього вигляду і еластичності робить корт (яку також звуть "іржавий метал") Ідеальним варіантом для будівель різноманітних конфігурацій та видів.

Сталь cor ten ціна і її характеристики

Антикорозійні параметри подібного металу пояснюються її хімічним складом. З роками на поверхні сталевого виробу cor ten з’являється патина — оксидна плівка надзвичайну міцність, захищає внутрішні шари від шкідливого впливу зовнішнього середовища. Кортенова сталь не вимагає забарвлення і особливого догляду — що допомагає економити свої кошти на обробці покриття і експлуатації конструкцій, які піддаються впливу зовнішнього середовища — таких як пам’ятники, статуї, сади та інші вуличні варіанти архітектури.

Кортен

Сталь cor ten ціна в ландшафті

Тільки завдяки конструктивним параметрам сталь cor ten все частіше виникає в нинішньому ландшафтному дизайні і динамічно вживається для оформлення лоджій, металевої обшивки фасаду будівлі, об’ємних квітників, художніх інсталяцій. Участь даного металу в установці ландшафтних садів, камінів, фонтанів, великих і малих архітектурних формах і навіть садових доріжок говорить про переваги такого вихідного матеріалу для ландшафтних архітекторів і дизайнерів.

Сталь cor ten ціна, застосування в оформленні приміщення

Кортенова сталь має в своєму розпорядженні неперевершеною міцністю і зносостійкість — такі якості дають безперечну перевагу для застосування в будівництві фонтанних установок, камінів та інших малих архітектурних форм. Аграрна естетика металу додає статуї і фонтанів з кортеновой стали виразність, розкіш і благородний помаранчевий відтінок.

Кортен сталь

Сталь cor ten ціна, сталева оздоблення фасаду будівлі і огорожі

Один з можливостей застосування — фасадні панелі в якості облицювальних глянцевих панелей, ажурних мальовничих стендів, фасад з металу, об’ємні елементи для фасаду будинку і декорування вікон. Красиві касети для оздоблення фасаду формують красиві огорожі для дому, які з плином часу змінюють своє забарвлення, зберігаючи при цьому зносостійкість і служать десятиліттями без обслуговування.

Сталь cor ten ціна, як отримати в Україні

Експлуатація Кортен стали, ціна якої Вас приємно здивує, в оформленні приміщення і екстер’єрі накопичує популярність, у такого виду матеріалу є неозорий потенціал на українському ринку. Сталь cor ten купити в Україні — тепер можливо в нашій спеціалізованій компанії, за доступною ціною і гарантованій якості. Ціна на корті буде нижче, ніж у інших конкурентів, оскільки ми — прямі дистриб’ютори унікального cor ten металу. Телефонуйте і дізнайтесь ціну на бажаний обсяг виключного металу в Києві і Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий