Кортеновской сталь купити і що ж все-таки це таке?

Кортеновской сталь купити і що ж все-таки це таке?

Сталь cor ten — це особлива сталь для захисту від атмосферних впливів (вогкість, ультрафіолет) для будинків, ландшафту і в ролі фасадного матеріалу серед архітекторів і проектувальників. Союз надійності, надзвичайну міцність, естетичного зовнішнього вигляду і еластичності робить кортеновской сталь (яку також називають "іржавий метал") Ідеальним варіантом для будинків різноманітних конфігурацій та видів.

Кортеновая сталь

Кортеновской сталь купити і її параметри

Антикорозійні характеристики цього металу обумовлені її хімічним складом. З плином часу на поверхні сталевого виробу cor ten утворюється патина — оксидна плівка дуже високої щільності, що захищає внутрішні шари від шкідливого впливу навколишнього середовища. Кортенова сталь не передбачає забарвлення і особливого догляду — що дає можливість економити кошти на обробці поверхні і експлуатації виробів, які схильні до впливу зовнішніх факторів — таких як пам’ятники, статуї, сади і інші вуличні конфігурації архітектури.

Кортеновской сталь купити для ландшафту

Тільки завдяки конструктивним параметрам сталь cor ten все частіше виникає в сучасному ландшафтному мистецтві і добре вживається для оформлення лоджій, металевої обшивки фасаду будівлі, садових квітників, арт-інсталяцій. Участь подібного металу в конструкції ландшафтних садів, камінів, фонтанів, об’ємних і малих архітектурних конфігураціях і навіть доріжок для саду говорить про привабливість цього вихідного матеріалу для ландшафтних художників і проектувальників.

Кортенова сталь

Кортеновской сталь купити, застосування в інтер’єрі

Кортен сталь в своєму розпорядженні прекрасну надійністю і зносостійкістю — такі споживчі якості дають незаперечну перевагу для застосування в будівництві фонтанних установок, камінів і скульптур. Аграрна естетика металу надає скульптурам і фонтанні комплексам з Кортена виразність, шик і благородний помаранчевий тон.

Кортеновской сталь купити, сталева обшивка фасаду і забору

Один із способів використання — фасадні панелі в ролі зовнішніх гладких панелей, ажурних декорних стендів, фасад з металу, великі елементи для фасадів та оформлення вікон. Красиві панелі для обшивки фасаду утворюють красиві огорожі для ділянки, які з часом змінюють свій колір, утримуючи при цьому зносостійкість і служать десятиліттями без ремонту.

Кортеновая сталь

Кортеновской сталь купити, як придбати в Україні

Застосування стали cor ten, ціна якої Вас приємно вразить, в інтер’єрі та екстер’єрі набуває популярності, у даного металу існує великий потенціал на нашому ринку. Кортеновской сталь купити в Україні — стало можливим в нашій спеціалізованій компанії, по зрозумілої ціною і беззаперечної якості. Ціна на кортенову сталь буде нижче, ніж у інших конкурентів, тому як ми — прямі постачальники унікального corten металу. Телефонуйте і отримаєте ціну на необхідний обсяг унікального металу в Києві і Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий