Кортен сталь ціна і яке її застосування?

Кортен сталь ціна і яке її застосування?

Сталь cor ten — це особлива сталь для збереження від погодних впливів (вода, ультрафіолет) для будинків, ландшафту і в ролі матеріалу для фасаду серед архітекторів і дизайнерів. Комбінація довговічності, дуже високої міцності, красивого зовнішнього вигляду і еластичності робить корт (яку також називають "іржавий метал") Ідеальним вибором для будівель будь-яких конфігурацій і видів.

Кортен

Кортен сталь ціна і її якості

Антикорозійні особливості подібного металу обумовлені її хімічним рецептом. З плином часу на поверхні виробу зі сталі cor ten утворюється патина — оксидна оболонка надзвичайну міцність, захищає внутрішні шари від шкідливого впливу зовнішнього середовища. Сталь cor ten не вимагає фарбування і особливого догляду — що дає можливість економити на обробці поверхні і експлуатації конструкцій, які підпадають під вплив зовнішнього середовища — таких як монументи, статуї, сади та інші вуличні конфігурації архітектури.

Кортен сталь ціна в ландшафті

Завдяки конструктивним параметрам сталь cor ten все частіше з’являється в передовому ландшафтному мистецтві і добре експлуатується для дизайну лоджій, металевого облицювання фасаду, садових квітників, художніх інсталяцій. Участь такого металу в установці ландшафтних садів, камінів, фонтанів, великих і невеликих архітектурних формах і навіть садових доріжок свідчить про переваги даного виду матеріалу для ландшафтних художників і дизайнерів.

Кортен сталь

Кортен сталь ціна, використання в інтер’єрі приміщення

Кортен сталь має неперевершену довговічністю і зносостійкістю — такі гідності дають незаперечну перевагу для застосування в будівництві фонтанів, камінів і скульптур. Зовнішня естетичність металу надає статуям і фонтанні комплексам з Кортена красномовність, розкіш і привабливий помаранчевий відтінок.

Кортен сталь ціна, сталева оздоблення фасаду будівлі і огорожі

Один з можливостей використання — фасадні панелі в якості зовнішніх глянцевих панелей, ажурних мальовничих стендів, фасад з металу, об’ємні конструкції для фасадів та декорування вікон. Декоративні панелі для облицювання фасаду створюють гарні огорожі для дому, які з плином часу змінюють свій колір, зберігаючи при цьому зносостійкість і служать десятками років без обслуговування.

Кортенова сталь

Кортен сталь ціна, як купити в Україні?

Експлуатація Кортен стали, ціна якої Вас приємно здивує, в інтер’єрі приміщення та екстер’єрі набуває визнання, у даного будматеріалу є широкий потенціал на нашому ринку. Кортенова сталь купити в Україні — стало можливим в нашій компанії, по зрозумілої ціною і гарантованій якості. Ціна на cталь cor ten вийде нижче, ніж у наших конкурентів, тому як ми — прямі постачальники унікального corten металу. Телефонуйте і отримаєте ціну на бажаний обсяг незвичайного металу в Києві і Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий