Кортен і яке її застосування?

Кортен і яке її застосування?

Кортеновской сталь — це сталь для збереження від погодних впливів (вологість, ультрафіолет) для приміщень, ландшафту і в ролі фасадного матеріалу серед архітекторів і дизайнерів. Союз надійності, гарної міцності, естетичного вигляду і еластичності робить кортенову сталь (яку також називають "іржавий метал") Кращим вибором для будівель різних конфігурацій та видів.

Кортен

Кортен і її якості

Антикорозійні параметри подібного металу пояснюються її хімічним рецептом. З роками на покритті вироби зі сталі cor ten сформується патина — оксидна плівка високої міцності, що захищає внутрішні шари від негативного впливу навколишнього середовища. Кортен сталь не вимагає фарбування і будь-якого обслуговування — що дозволяє економити свої кошти на обробці поверхні і експлуатації конструкцій, які схильні до впливу зовнішнього середовища — таких як монументи, статуї, сади і інші вуличні варіанти архітектури.

Кортен для ландшафту

Завдяки конструктивним характеристикам корт всі частіше виникає в нинішньому ландшафтному дизайні і функціонально використовується для дизайну терас, металевого облицювання фасаду будівлі, садових квітників, арт-інсталяцій. Активну участь даного металу в конструкції вертикальних садів, камінів, фонтанів, об’ємних і малих архітектурних формах і навіть садових доріжок говорить про переваги цього вихідного матеріалу для ландшафтних художників і дизайнерів.

іржавий метал

Кортен, застосування в оформленні приміщення

Кортеновской сталь має в своєму розпорядженні відмінною довговічністю і зносостійкістю — такі властивості дають незаперечну перевагу для експлуатації в будівництві фонтанних установок, камінів і скульптур. Аграрна естетичність металу надає скульптурам і фонтанів з Кортена виразність, розкіш і приємний помаранчевий тон.

Кортен, сталева оздоблення фасаду будівлі і забору

Один з варіантів використання — фасадні панелі в якості облицювальних глянцевих панелей, ажурних декорних щитів, фасад з металу, об’ємні елементи для фасадів та декору вікон. Красиві касети для обшивки фасаду утворюють красиві огорожі для ділянки, які з плином часу змінюють свій колір, утримуючи при цьому якість і використовуються десятками років без ремонтних робіт.

Кортен сталь

Кортен, як придбати в Україні?

Експлуатація стали cor ten, ціна якої Вас приємно здивує, в інтер’єрі приміщення та екстер’єрі набуває популярності, у подібного металу є широкий потенціал на нашому ринку. Кортеновской сталь купити в Україні — тепер можливо в нашій спеціалізованій компанії, по зрозумілої ціною і беззаперечної якості. Ціна на корті буде нижче, ніж у інших конкурентів, оскільки ми — прямі дистриб’ютори оригінального corten металу. Телефонуйте і дізнайтесь ціну на необхідний обсяг виключного металу в Києві і Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий