Кортеновской сталь Київ і яке її застосування?

Кортеновской сталь Київ і яке її застосування?

Кортенова сталь — це особлива сталь для збереження від природних впливів (вологість, сонячне світло) для будівель, ландшафту і в ролі матеріалу для фасадів серед архітекторів і дизайнерів. Союз надійності, дуже високої надійності, естетичного вигляду і еластичності робить cталь cor ten (яку також називають "іржавий метал") Бездоганним вибором для будівель різних форм і видів.

кортеновской сталь

Кортеновской сталь Київ і її параметри

Антикорозійні властивості подібного металу визначаються її хімічним складом. Згодом на поверхні виробу зі сталі cor ten утворюється патина — оксидна оболонка дуже високої міцності, що оберігає внутрішні шари від негативного впливу навколишнього середовища. Кортен сталь не вимагає забарвлення і особливого догляду — що дозволяє економити на обробці покриття і експлуатації виробів, які підпадають під вплив зовнішніх факторів — таких як монументи, статуї, сади і інші зовнішні конфігурації архітектури.

Кортеновской сталь Київ для ландшафту

Завдяки конструктивним особливостям кортенова сталь все частіше виникає в нинішньому ландшафтному дизайні і динамічно експлуатується для дизайну терас, сталевий оздоблення фасаду, садових квітників, арт-інсталяцій. Активну участь цього металу в пристрої ландшафтних садів, камінів, фонтанів, об’ємних і невеликих архітектурних формах і навіть доріжок для саду говорить про привабливість даного виду матеріалу для ландшафтних художників і проектувальників.

Кортенова сталь

Кортеновской сталь Київ, застосування в оформленні приміщення

Сталь cor ten володіє відмінною надійністю і зносостійкістю — подібні властивості дають очевидну перевагу для експлуатації в будівництві фонтанних установок, камінів і скульптур. Аграрна естетика матеріалу надає фігурам і фонтанів зі сталі cor ten виразність, витонченість і приємний помаранчевий колір.

Кортеновской сталь Київ, металева обшивка фасаду і забору

Один з альтернатив використання — фасадні панелі в якості зовнішніх глянцевих панелей, ажурних декорних стендів, метал фасад, об’ємні конструкції для фасаду будинку і декорування вікон. Декоративні панелі для оздоблення фасадів формують красиві огорожі для дому, які з плином часу змінюють своє забарвлення, зберігаючи при цьому якість і служать багато років без обслуговування.

Кортен сталь

Кортеновской сталь Київ, як замовити в Україні

Експлуатація кортеновской стали, ціна якої Вас приємно обрадує, в інтер’єрі приміщення та екстер’єрі набирає визнання, у такого матеріалу існує неозорий потенціал на українському ринку. Кортеновской сталь купити в Україні — стало можливим в нашій компанії, по зрозумілої ціною і беззаперечної якості. Ціна на корт сталь буде нижче, ніж у наших конкурентів, так як ми — прямі дистриб’ютори унікального corten металу. Телефонуйте і отримаєте ціну на бажаний обсяг унікального металу в Києві і Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий