Металевий фасад з кортами і яке її застосування?

Металевий фасад з кортами і яке її застосування?

Кортенова сталь — це особлива сталь для захисту від атмосферних впливів (вогкість, сонячне світло) для будівель, ландшафту і в ролі фасадного матеріалу серед архітекторів і дизайнерів. Союз надійності, гарної надійності, естетичного зовнішнього вигляду і гнучкості робить кортеновской сталь (яку також називають "іржавий метал") Бездоганним вибором для будівель будь-яких форм і видів.

Металевий фасад з кортами і її властивості

Антикорозійні характеристики подібного металу обумовлені її хімічним рецептом. З роками на покритті вироби зі сталі cor ten з’являється патина — оксидна плівка дуже високої міцності, що захищає внутрішні шари від шкідливого впливу навколишнього середовища. Кортеновской сталь не передбачає забарвлення і спеціального обслуговування — що дозволяє економити кошти на обробці поверхні і експлуатації виробів, які піддаються впливу зовнішніх факторів — таких як монументи, скульптури, сади і інші вуличні конфігурації архітектури.

іржавий метал

Металевий фасад з корту в ландшафті

Тільки завдяки конструктивним параметрам Кортен сталь все частіше з’являється в нинішньому ландшафтному дизайні і функціонально вживається для оформлення терас, сталевий оздоблення фасаду будівлі, об’ємних квітників, арт-інсталяцій. Популярність подібного металу в установці ландшафтних садів, камінів, фонтанів, об’ємних і невеликих архітектурних формах і навіть садових доріжок свідчить про переваги даного виду матеріалу для ландшафтних художників і проектувальників.

Металевий фасад з кортами, використання в інтер’єрі

Кортеновской сталь володіє чудовою надійністю і зносостійкістю — ці якості дають очевидну перевагу для застосування в будівництві фонтанів, камінів та інших малих архітектурних форм. Зовнішня естетика металу надає статуям і фонтанів з Кортена красномовність, витонченість і привабливий помаранчевий колір.

іржавий метал

Металевий фасад з кортами, металева обшивка фасаду будівлі і забору

Один з можливостей використання — фасадні панелі у вигляді облицювальних гладких панелей, ажурних декорних стендів, фасад з металу, великі елементи для фасадів та декорування вікон. Декоративні панелі для обшивки фасадів утворюють красиві огорожі для дому, які з роками змінюють свій колір, утримуючи при цьому зносостійкість і служать десятками років без ремонтних робіт.

Металевий фасад з кортами, як отримати в Україні?

Експлуатація кортеновской стали, ціна якої Вас приємно вразить, в оформленні приміщення і екстер’єрі набуває популярності, у подібного матеріалу існує великий потенціал на українському ринку. Кортен купити в Україні — стало можливим в нашій компанії, по зрозумілої ціною і беззаперечної якості. Ціна на корт сталь буде нижче, ніж у інших конкурентів, оскільки ми — прямі постачальники унікального corten металу. Зробіть дзвінок і отримаєте ціну на необхідний обсяг виключного металу в Києві і по всій Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий