Кортеновской сталь ціна і застосування даного матеріалу

Кортеновской сталь ціна і застосування даного матеріалу

Сталь cor ten — це сталь для захисту від погодних впливів (вологість, ультрафіолет) для споруд, ландшафту і в ролі матеріалу для фасадів серед будівельників і проектувальників. З’єднання надійності, дуже високої міцності, красивого зовнішнього вигляду і гнучкості робить корт (яку також називають "іржавий метал") Бездоганним вибором для будівель будь-яких форм і видів.

кортеновской сталь

Кортеновской сталь ціна і її функції

Антикорозійні характеристики даного металу пояснюються її хімічним рецептом. З роками на поверхні сталевого виробу cor ten з’являється патина — оксидна оболонка дуже високої міцності, що захищає внутрішні шари від шкідливого впливу зовнішнього середовища. Кортеновской сталь не передбачає забарвлення і особливого обслуговування — що допомагає економити свої кошти на обробці поверхні і експлуатації виробів, які схильні до впливу зовнішніх факторів — таких як монументи, скульптури, сади і інші вуличні варіанти архітектури.

Кортеновской сталь ціна в ландшафтному дизайні

Тільки завдяки конструктивним параметрам сталь cor ten все частіше з’являється в передовому ландшафтному мистецтві і функціонально експлуатується для дизайну лоджій, металевої обшивки фасаду, об’ємних квітників, художніх інсталяцій. Популярність подібного металу в пристрої ландшафтних садів, камінів, фонтанів, великих і малих архітектурних конфігураціях і навіть садових доріжок свідчить про переваги даного вихідного матеріалу для ландшафтних художників і дизайнерів.

Кортен сталь

Кортеновской сталь ціна, використання в інтер’єрі приміщення

Сталь cor ten розпорядженні неперевершеною міцністю і зносостійкість — дані гідності дають незаперечну перевагу для застосування в будівництві фонтанних установок, камінів і скульптур. Зовнішня естетика металу надає фігурам і фонтанів зі сталі cor ten виразність, витонченість і привабливий помаранчевий колір.

Кортеновской сталь ціна, металева облицювання фасаду і огорожі

Один з альтернатив застосування — фасадні панелі в якості зовнішніх гладких панелей, ажурних декоративних стендів, фасад з металу, об’ємні конструкції для фасаду будинку і оформлення вікон. Красиві панелі для облицювання фасаду формують красиві огорожі для ділянки, які з часом змінюють свій колір, зберігаючи при цьому якість і служать не один десяток років без ремонтних робіт.

іржавий метал

Кортеновской сталь ціна, як замовити в Україні

Застосування кортеновой стали, ціна якої Вас приємно вразить, в інтер’єрі та екстер’єрі набуває визнання, у подібного матеріалу є великий потенціал на нашому ринку. Кортен купити в Україні — тепер можливо в нашій спеціалізованій компанії, за доступною ціною і гарантованій якості. Ціна на корт сталь вийде нижче, ніж у наших конкурентів, оскільки ми — прямі дистриб’ютори унікального cor ten металу. Зробіть дзвінок і дізнайтеся ціну на необхідний обсяг виключного металу в Києві і по всій Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий