Кортен ціна і що ж все-таки це таке?

Кортен ціна і що ж все-таки це таке?

Кортен сталь — це особлива сталь для запобігання від погодних факторів (волога, сонячне світло) для будівель, ландшафту і в ролі матеріалу для фасаду серед архітекторів і дизайнерів. Комбінація довговічності, виняткової надійності, красивого зовнішнього вигляду і гнучкості робить кортеновской сталь (яку також називають іржавим металом) бездоганним варіантом для будівель різних конфігурацій та видів.

Кортеновая сталь

Кортен ціна і її властивості

Антикорозійні параметри цього металу обумовлені її хімічним рецептом. З роками на покритті сталевого виробу cor ten з’являється патина — оксидна плівка високої щільності, що захищає внутрішні шари від негативного впливу навколишнього середовища. Сталь cor ten не вимагає фарбування і спеціального обслуговування — що дає можливість економити кошти на обробці поверхні і експлуатації виробів, які піддаються впливу зовнішніх факторів — таких як монументи, скульптури, сади та інші вуличні конфігурації архітектури.

Кортен сталь

Кортен ціна для ландшафту

Тільки завдяки конструктивним параметрам корт всі частіше виникає в сучасному ландшафтному мистецтві і динамічно вживається для оформлення терас, металевої обшивки фасаду будівлі, садових квітників, художніх інсталяцій. Активну участь такого металу в установці ландшафтних садів, камінів, фонтанів, великих і малих архітектурних формах і навіть доріжок для саду свідчить про переваги такого вихідного матеріалу для ландшафтних художників і проектувальників.

іржавий метал

Кортен ціна, застосування в оформленні приміщення

Сталь cor ten володіє відмінною довговічністю і зносостійкістю — такі властивості дають незаперечну перевагу для використання в будівництві фонтанів, камінів і скульптур. Зовнішня естетичність матеріалу надає скульптурам і фонтанні установкам зі сталі cor ten виразність, розкіш і привабливий помаранчевий відтінок.

Кортен ціна, сталева обшивка фасаду і забору

Один з можливостей застосування — фасадні панелі у вигляді облицювальних гладких панелей, ажурних мальовничих щитів, металевий фасад, великі конструкції для фасадів та декору вікон. Красиві панелі для облицювання фасаду утворюють красиві огорожі для ділянки, які з плином часу видозмінюють своє забарвлення, утримуючи при цьому міцність і служать багато років без ремонтних робіт.

Кортеновая сталь

Кортен ціна, як придбати в Україні

Застосування корти, ціна якої Вас приємно здивує, в інтер’єрі приміщення та екстер’єрі накопичує визнання, у цього металу є неозорий потенціал на українському ринку. Кортен купити в Україні — стало можливим в нашій спеціалізованій компанії, за розумною ціною і беззаперечної якості. Ціна на кортенову сталь вийде нижче, ніж у інших конкурентів, так як ми — прямі постачальники оригінального corten металу. Зателефонуйте і отримаєте ціну на необхідний обсяг незвичайного металу в Києві і Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий