Застосування кортеновской стали і застосування даного матеріалу

Застосування кортеновской стали і застосування даного матеріалу

Кортен — це сталь для запобігання від природних факторів (вологість, сонячне світло) для приміщень, ландшафту і як матеріал для фасадів серед будівельників і дизайнерів. Поєднання надійності, дуже високої надійності, естетичного вигляду і еластичності робить кортенову сталь (яку також звуть іржавим металом) бездоганним вибором для будівель різноманітних конфігурацій та видів.

Застосування кортеновской стали і її функції

Антикорозійні характеристики даного металу обумовлені її хімічним складом. Згодом на поверхні сталевого виробу cor ten з’являється патина — оксидна плівка високої міцності, що оберігає внутрішні шари від шкідливого впливу навколишнього середовища. Кортеновской сталь не передбачає забарвлення і спеціального обслуговування — що дає можливість економити на обробці покриття і експлуатації виробів, які схильні до впливу зовнішніх факторів — таких як монументи, статуї, сади та інші зовнішні варіанти архітектури.

Кортеновая сталь

Застосування кортеновской стали в ландшафті

Саме завдяки конструктивним характеристикам корт всі частіше виникає в нинішньому ландшафтному дизайні і функціонально застосовується для оформлення терас, сталевий облицювання фасаду будівлі, об’ємних квітників, художніх інсталяцій. Активну участь цього металу в пристрої ландшафтних садів, камінів, фонтанів, великих і малих архітектурних формах і навіть садових доріжок говорить про переваги даного матеріалу для ландшафтних художників і проектувальників.

Застосування кортеновской стали, використання в оформленні приміщення

Кортеновской сталь володіє чудовою довговічністю і зносостійкістю — подібні споживчі якості дають незаперечну перевагу для використання в будівництві фонтанів, камінів і скульптур. Аграрна естетика металу надає статуям і фонтанні комплексам з Кортена красномовність, шик і привабливий помаранчевий колір.

Кортен сталь

Застосування кортеновской стали, сталева оздоблення фасаду і забору

Один з альтернатив використання — фасадні панелі в якості зовнішніх глянцевих панелей, ажурних мальовничих стендів, метал фасад, об’ємні конструкції для фасаду будинку і декору вікон. Красиві панелі для обшивки фасаду формують красиві огорожі для дому, які з плином часу змінюють свій колір, утримуючи при цьому якість і використовуються не один десяток років без ремонтних робіт.

Застосування кортеновской стали, як придбати в Україні

Експлуатація стали cor ten, ціна якої Вас приємно здивує, в оформленні приміщення і екстер’єрі набирає визнання, у цього металу є неозорий потенціал на нашому ринку. Кортен купити в Україні — стало можливим в нашій компанії, за доступною ціною і гарантованій якості. Ціна на cталь cor ten вийде нижче, ніж у наших конкурентів, оскільки ми — прямі постачальники оригінального corten металу. Зателефонуйте і отримаєте ціну на необхідний обсяг оригінального металу в Києві і Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий