Кортен сталь і застосування в будівництві

Кортен сталь і застосування в будівництві

Кортеновской сталь — це особлива сталь для захисту від природних впливів (вологість, сонячне світло) для споруд, ландшафту і в якості фасадного матеріалу серед будівельників і проектувальників. Союз довговічності, дуже високої міцності, красивого зовнішнього вигляду і гнучкості робить корт (яку також називають іржавим металом) бездоганним вибором для споруд різних конфігурацій та видів.

Кортеновая сталь

Кортен сталь і її властивості

Антикорозійні якості цього металу пояснюються її хімічним складом. З роками на поверхні сталевого виробу cor ten утворюється патина — оксидна оболонка винятковою щільності, що захищає внутрішні шари від негативного впливу навколишнього середовища. Сталь cor ten не вимагає забарвлення і особливого догляду — що дає можливість економити свої кошти на обробці поверхні і експлуатації конструкцій, які піддаються впливу зовнішніх факторів — таких як пам’ятники, скульптури, сади та інші вуличні форми архітектури.

іржавий метал

Кортен сталь в ландшафті

Тільки завдяки конструктивним параметрам сталь cor ten все частіше виникає в нинішньому ландшафтному мистецтві і динамічно застосовується для дизайну терас, сталевий оздоблення фасаду, садових квітників, арт-інсталяцій. Активну участь такого металу в установці ландшафтних садів, камінів, фонтанів, об’ємних і невеликих архітектурних формах і навіть садових доріжок говорить про переваги даного матеріалу для ландшафтних художників і проектувальників.

Кортен сталь

Кортен сталь, застосування в оформленні приміщення

Кортеновской сталь має відмінну надійністю і зносостійкістю — такі властивості дають безперечну перевагу для застосування в будівництві фонтанних установок, камінів та інших малих архітектурних форм. Аграрна естетичність металу додає статуї і фонтанні установкам з Кортен стали виразність, розкіш і приємний помаранчевий тон.

Кортен

Кортен сталь, сталевий оздоблення фасаду та огорожі

Один з можливостей застосування — фасадні панелі у вигляді облицювальних гладких панелей, ажурних декорних щитів, фасад з металу, об’ємні конструкції для фасадів та декорування вікон. Декоративні панелі для облицювання фасадів створюють гарні огорожі для дому, які з роками змінюють своє забарвлення, утримуючи при цьому якість і служать десятками років без ремонтних робіт.

Кортенова сталь

Кортен сталь, як замовити в Україні?

Застосування стали cor ten, ціна якої Вас приємно вразить, в інтер’єрі приміщення та екстер’єрі набуває визнання, у цього будматеріалу є безмежний потенціал на українському ринку. Сталь cor ten купити в Україні — з’явилася можливість в нашій спеціалізованій компанії, по зрозумілої ціною і беззаперечної якості. Ціна на кортеновской сталь буде нижче, ніж у інших конкурентів, оскільки ми — прямі дистриб’ютори унікального corten металу. Зателефонуйте і дізнайтеся ціну на бажаний обсяг оригінального металу в Києві і Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий