Металева облицювання фасаду і що ж все-таки це таке?

Металева облицювання фасаду і що ж все-таки це таке?

Кортеновской сталь — це сталь для збереження від погодних впливів (волога, сонячне світло) для споруд, ландшафту і в ролі матеріалу для фасадів серед архітекторів і проектувальників. Союз надійності, високої надійності, естетичного зовнішнього вигляду і гнучкості робить корт (яку також звуть "іржавий метал") Бездоганним варіантом для будівель різних конфігурацій та видів.

Кортеновая сталь

Металева облицювання фасаду і її властивості

Антикорозійні якості даного металу визначаються її хімічним складом. Згодом на поверхні сталевого виробу cor ten з’являється патина — оксидна плівка дуже високої щільності, що оберігає внутрішні шари від шкідливого впливу навколишнього середовища. Кортен не припускав фарбування і будь-якого догляду — що дає можливість економити на обробці покриття і експлуатації виробів, які піддаються впливу зовнішніх факторів — таких як монументи, скульптури, сади та інші вуличні форми архітектури.

Металева облицювання фасаду в ландшафті

Тільки завдяки конструктивним параметрам Кортен сталь все частіше використовується в передовому ландшафтному мистецтві і активно застосовується для дизайну лоджій, сталевий обшивки фасаду, садових квітників, арт-інсталяцій. Популярність такого металу в установці ландшафтних садів, камінів, фонтанів, об’ємних і невеликих архітектурних конфігураціях і навіть доріжок для саду свідчить про переваги цього вихідного матеріалу для ландшафтних художників і дизайнерів.

Кортеновая сталь

Металева облицювання фасаду, використання в інтер’єрі

Кортеновской сталь в своєму розпорядженні прекрасну надійністю і зносостійкістю — такі якості дають безумовна перевага для застосування в будівництві фонтанів, камінів та інших малих архітектурних форм. Зовнішня естетичність металу додає статуї і фонтанні комплексам з Кортен стали виразність, витонченість і благородний помаранчевий відтінок.

Металева облицювання фасаду, сталеві облицювання фасаду будівлі і огорожі

Один з альтернатив використання — фасадні панелі в якості облицювальних гладких панелей, ажурних декорних стендів, метал фасад, об’ємні елементи для фасаду будинку і декору вікон. Красиві панелі для обшивки фасаду утворюють красиві огорожі для ділянки, які з роками змінюють свій колір, утримуючи при цьому зносостійкість і використовуються багато років без ремонтних робіт.

Кортен сталь

Металева облицювання фасаду, як придбати в Україні

Використання Кортен стали, ціна якої Вас приємно вразить, в інтер’єрі приміщення та екстер’єрі накопичує популярність, у даного будматеріалу існує великий потенціал на українському ринку. Кортен купити в Україні — стало можливим в нашій спеціалізованій компанії, по зрозумілої ціною і беззаперечної якості. Ціна на кортенову сталь буде нижче, ніж у інших конкурентів, тому що ми — прямі дистриб’ютори унікального corten металу. Зателефонуйте і дізнайтеся ціну на необхідний обсяг унікального металу в Києві і по всій Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий