Кортен сталь і застосування в будівництві

Кортен сталь і застосування в будівництві

Кортен — це особлива сталь для запобігання від погодних впливів (вода, сонячне світло) для приміщень, ландшафту і як матеріал для фасадів серед архітекторів і проектувальників. З’єднання надійності, високої міцності, красивого виду і гнучкості робить кортеновской сталь (яку також звуть іржавим металом) найкращим варіантом для споруд різноманітних форм і видів.

Кортен сталь і її властивості

Антикорозійні якості такого металу визначаються її хімічним складом. З плином часу на покритті вироби зі сталі cor ten сформується патина — оксидна оболонка високої міцності, що захищає внутрішні шари від негативного впливу навколишнього середовища. Кортен сталь не вимагає забарвлення і спеціального догляду — що допомагає економити на обробці поверхні і експлуатації конструкцій, які схильні до впливу зовнішніх факторів — таких як меморіали, статуї, сади та інші зовнішні варіанти архітектури.

Кортен

Кортен сталь для ландшафту

Тільки завдяки конструктивним параметрам кортеновской сталь все частіше виникає в сьогоднішньому ландшафтному дизайні і активно застосовується для оформлення лоджій, металевої обшивки фасаду будівлі, об’ємних квітників, арт-інсталяцій. Активну участь даного металу в конструкції вертикальних садів, камінів, фонтанів, великих і невеликих архітектурних формах і навіть доріжок для саду говорить про привабливість такого матеріалу для ландшафтних архітекторів і проектувальників.

Кортен сталь, застосування в інтер’єрі приміщення

Сталь cor ten володіє відмінною довговічністю і зносостійкістю — ці достоїнства дають безперечну перевагу для застосування в будівництві фонтанних установок, камінів і скульптур. Зовнішня естетика матеріалу надає фігурам і фонтанів з кортеновой стали красномовність, витонченість і привабливий помаранчевий колір.

іржавий метал

Кортен сталь, металева обшивка фасаду і забору

Один з альтернатив застосування — фасадні панелі в якості зовнішніх глянцевих панелей, ажурних мальовничих стендів, металевий фасад, об’ємні конструкції для фасаду будинку і декору вікон. Декоративні панелі для оздоблення фасаду формують красиві огорожі для дому, які з роками видозмінюють свій колір, зберігаючи при цьому міцність і використовуються багато років без ремонту.

Кортен сталь, як купити в Україні

Використання кортеновой стали, ціна якої Вас приємно вразить, в інтер’єрі та екстер’єрі набирає популярність, у подібного виду матеріалу є безмежний потенціал на нашому ринку. Кортенова сталь купити в Україні — стало можливим в нашій спеціалізованій компанії, за розумною ціною і беззаперечної якості. Ціна на корт сталь буде нижче, ніж у наших конкурентів, оскільки ми — прямі постачальники унікального cor ten металу. Зробіть дзвінок і дізнайтеся ціну на бажаний обсяг виключного металу в Києві і по всій Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий