Кортенова сталь і застосування даного матеріалу

Кортенова сталь і застосування даного матеріалу

Кортен — це сталь для захисту від атмосферних факторів (вода, сонячне світло) для будинків, ландшафту і в ролі матеріалу для фасадів серед архітекторів і проектувальників. З’єднання довговічності, виняткової надійності, красивого зовнішнього вигляду і гнучкості робить корт (яку також звуть іржавим металом) бездоганним вибором для будівель будь-яких конфігурацій і видів.

Кортен

Кортенова сталь і її характеристики

Антикорозійні особливості даного металу обумовлені її хімічним складом. З роками на покритті сталевого виробу cor ten сформується патина — оксидна оболонка хорошою щільності, що оберігає внутрішні шари від шкідливого впливу навколишнього середовища. Кортен сталь не вимагає забарвлення і спеціального обслуговування — що дозволяє економити на обробці покриття і експлуатації виробів, які піддаються впливу зовнішніх факторів — таких як меморіали, скульптури, сади і інші вуличні форми архітектури.

Кортенова сталь в ландшафті

Саме завдяки конструктивним характеристикам кортенова сталь все частіше використовується в передовому ландшафтному дизайні і добре використовується для дизайну терас, металевої обшивки фасаду будівлі, об’ємних квітників, художніх інсталяцій. Участь цього металу в установці ландшафтних садів, камінів, фонтанів, великих і малих архітектурних формах і навіть доріжок для саду свідчить про привабливість такого вихідного матеріалу для ландшафтних архітекторів і проектувальників.

Кортен

Кортенова сталь, застосування в інтер’єрі

Кортен володіє чудовою міцністю і зносостійкість — ці достоїнства дають безумовна перевага для застосування в будівництві фонтанних установок, камінів та інших малих архітектурних форм. Зовнішня естетика матеріалу надає статуї і фонтанні установкам з Кортен стали красномовність, шик і привабливий помаранчевий тон.

Кортенова сталь, сталеві облицювання фасаду і забору

Один з варіантів застосування — фасадні панелі в якості зовнішніх гладких панелей, ажурних мальовничих стендів, фасад з металу, великі конструкції для фасаду будинку і оформлення вікон. Красиві панелі для оздоблення фасаду створюють гарні огорожі для ділянки, які з плином часу змінюють свій колір, утримуючи при цьому якість і служать багато років без ремонту.

Кортен

Кортенова сталь, як придбати в Україні?

Використання Кортен стали, ціна якої Вас приємно обрадує, в інтер’єрі та екстер’єрі набирає визнання, у даного матеріалу є неозорий потенціал на нашому ринку. Кортенова сталь купити в Україні — з’явилася можливість в нашій компанії, по зрозумілої ціною і гарантованій якості. Ціна на корті буде нижче, ніж у наших конкурентів, так як ми — прямі дистриб’ютори унікального corten металу. Зателефонуйте і дізнайтеся ціну на необхідний обсяг оригінального металу в Києві і по всій Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий