Кортен метал фасад і застосування даного матеріалу

Кортен метал фасад і застосування даного матеріалу

Кортен — це особлива сталь для збереження від погодних впливів (вологість, ультрафіолет) для приміщень, ландшафту і як матеріал для фасадів серед будівельників і дизайнерів. З’єднання надійності, дуже високої надійності, естетичного зовнішнього вигляду і еластичності робить Кортен сталь (яку також звуть іржавим металом) кращим вибором для будівель будь-яких конфігурацій і видів.

Кортен метал фасад і її параметри

Антикорозійні параметри цього металу пояснюються її хімічним рецептом. З плином часу на поверхні сталевого виробу cor ten утворюється патина — оксидна плівка надзвичайну міцність, яка оберігає внутрішні шари від шкідливого впливу навколишнього середовища. Кортен сталь не вимагає забарвлення і будь-якого догляду — що дозволяє економити свої кошти на обробці поверхні і експлуатації конструкцій, які схильні до впливу зовнішніх факторів — таких як меморіали, скульптури, сади та інші зовнішні конфігурації архітектури.

Кортеновая сталь

Кортен метал фасад в ландшафті

Завдяки конструктивним параметрам кортенова сталь все частіше з’являється в нинішньому ландшафтному мистецтві і динамічно експлуатується для оформлення терас, металевої обшивки фасаду, садових квітників, арт-інсталяцій. Популярність цього металу в конструкції ландшафтних садів, камінів, фонтанів, великих і невеликих архітектурних формах і навіть доріжок для саду говорить про привабливість цього вихідного матеріалу для ландшафтних художників і проектувальників.

Кортен метал фасад, використання в інтер’єрі приміщення

Кортеновской сталь володіє відмінною міцністю і зносостійкість — дані споживчі якості дають незаперечну перевагу для застосування в будівництві фонтанів, камінів та інших малих архітектурних форм. Аграрна естетика матеріалу надає статуї і фонтанні установкам з Кортена виразність, розкіш і приємний помаранчевий колір.

Кортен

Кортен метал фасад, металеве облицювання фасаду і забору

Один із способів застосування — фасадні панелі у вигляді зовнішніх глянцевих панелей, ажурних мальовничих щитів, метал фасад, об’ємні елементи для фасаду будинку і декору вікон. Красиві касети для оздоблення фасаду формують красиві огорожі для дому, які з роками видозмінюють своє забарвлення, зберігаючи при цьому якість і служать багато років без ремонту.

Кортен метал фасад, як купити в Україні?

Застосування кортеновой стали, ціна якої Вас приємно вразить, в оформленні приміщення і екстер’єрі набирає визнання, у такого виду матеріалу є неозорий потенціал на українському ринку. Кортен сталь купити в Україні — з’явилася можливість в нашій компанії, за доступною ціною і беззаперечної якості. Ціна на cталь cor ten буде нижче, ніж у інших конкурентів, тому як ми — прямі дистриб’ютори оригінального cor ten металу. Зробіть дзвінок і дізнайтеся ціну на бажаний обсяг незвичайного металу в Києві і Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий