Кортеновая сталь і застосування даного матеріалу

Кортеновая сталь і застосування даного матеріалу

Кортенова сталь — це сталь для захисту від погодних впливів (вологість, ультрафіолет) для будівель, ландшафту і в якості фасадного матеріалу серед архітекторів і проектувальників. Союз надійності, гарної надійності, красивого виду і гнучкості робить кортеновской сталь (яку також звуть "іржавий метал") Бездоганним варіантом для будинків різноманітних конфігурацій та видів.

Кортенова сталь

Кортеновая сталь і її параметри

Антикорозійні властивості такого металу визначаються її хімічним складом. З роками на покритті сталевого виробу cor ten утворюється патина — оксидна оболонка хорошою міцності, що оберігає внутрішні шари від шкідливого впливу навколишнього середовища. Кортен не вимагає забарвлення і спеціального обслуговування — що допомагає економити кошти на обробці поверхні і експлуатації конструкцій, які схильні до впливу зовнішніх факторів — таких як меморіали, статуї, сади і інші зовнішні варіанти архітектури.

Кортеновая сталь в ландшафтному дизайні

Тільки завдяки конструктивним характеристикам кортеновской сталь все частіше використовується в сьогоднішньому ландшафтному мистецтві і добре використовується для оформлення терас, металевої обробки фасаду, садових квітників, художніх інсталяцій. Популярність даного металу в пристрої ландшафтних садів, камінів, фонтанів, великих і невеликих архітектурних формах і навіть садових доріжок говорить про привабливість такого вихідного матеріалу для ландшафтних художників і проектувальників.

Кортен сталь

Кортеновая сталь, застосування в інтер’єрі

Кортен сталь має в своєму розпорядженні неперевершеною міцністю і зносостійкість — подібні властивості дають незаперечну перевагу для експлуатації в будівництві фонтанів, камінів та інших малих архітектурних форм. Зовнішня естетичність металу додає статуї і фонтанні установкам з Кортена красномовність, шик і приємний помаранчевий тон.

Кортеновая сталь, сталевий оздоблення фасаду і забору

Один з варіантів використання — фасадні панелі в якості облицювальних гладких панелей, ажурних декорних стендів, метал фасад, великі конструкції для фасаду будинку і декорування вікон. Красиві панелі для облицювання фасаду формують красиві огорожі для ділянки, які з часом видозмінюють свій колір, зберігаючи при цьому якість і служать десятками років без обслуговування.

іржавий метал

Кортеновая сталь, як придбати в Україні

Застосування Кортен стали, ціна якої Вас приємно обрадує, в інтер’єрі та екстер’єрі набуває популярності, у цього металу є неозорий потенціал на українському ринку. Кортен сталь купити в Україні — стало можливим в нашій компанії, за розумною ціною і гарантованій якості. Ціна на кортеновской сталь вийде нижче, ніж у наших конкурентів, тому як ми — прямі постачальники унікального corten металу. Телефонуйте і отримаєте ціну на бажаний обсяг унікального металу в Києві і Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий