Кортеновая сталь ціна і що це таке?

Кортеновая сталь ціна і що це таке?

Кортенова сталь — це особлива сталь для збереження від атмосферних факторів (вода, ультрафіолет) для приміщень, ландшафту і в ролі матеріалу для фасадів серед будівельників і дизайнерів. Союз надійності, надзвичайну міцність, естетичного зовнішнього вигляду і еластичності робить кортенову сталь (яку також називають іржавим металом) бездоганним вибором для будівель різноманітних конфігурацій та видів.

Кортеновая сталь ціна і її параметри

Антикорозійні функції подібного металу пояснюються її хімічним рецептом. З плином часу на поверхні виробу зі сталі cor ten утворюється патина — оксидна плівка хорошою щільності, що захищає внутрішні шари від шкідливого впливу зовнішнього середовища. Кортен не вимагає фарбування і особливого догляду — що дозволяє економити кошти на обробці покриття і експлуатації виробів, які схильні до впливу зовнішніх факторів — таких як меморіали, статуї, сади та інші вуличні форми архітектури.

Кортенова сталь

Кортеновая сталь ціна в ландшафтному дизайні

Саме завдяки конструктивним параметрам корт всі частіше використовується в передовому ландшафтному мистецтві і функціонально експлуатується для дизайну лоджій, металевої обробки фасаду, об’ємних квітників, арт-інсталяцій. Активну участь такого металу в конструкції ландшафтних садів, камінів, фонтанів, великих і невеликих архітектурних формах і навіть садових доріжок свідчить про привабливість цього виду матеріалу для ландшафтних архітекторів і проектувальників.

Кортеновая сталь ціна, використання в інтер’єрі

Кортеновской сталь володіє неперевершеною надійністю і зносостійкістю — дані гідності дають очевидну перевагу для використання в будівництві фонтанних установок, камінів та інших малих архітектурних форм. Зовнішня естетичність матеріалу надає фігурам і фонтанів з Кортен стали красномовність, розкіш і благородний помаранчевий тон.

Кортенова сталь

Кортеновая сталь ціна, сталеві облицювання фасаду і забору

Один із способів використання — фасадні панелі в ролі облицювальних глянцевих панелей, ажурних декоративних стендів, металевий фасад, об’ємні конструкції для фасадів та декорування вікон. Красиві панелі для оздоблення фасаду утворюють красиві огорожі для дому, які з роками видозмінюють свій колір, зберігаючи при цьому міцність і служать десятиліттями без ремонтних робіт.

Кортеновая сталь ціна, як замовити в Україні?

Застосування Кортен стали, ціна якої Вас приємно обрадує, в інтер’єрі приміщення та екстер’єрі накопичує визнання, у цього металу існує неозорий потенціал на українському ринку. Кортен сталь купити в Україні — стало можливим в нашій компанії, по зрозумілої ціною і беззаперечної якості. Ціна на cталь cor ten буде нижче, ніж у наших конкурентів, оскільки ми — прямі постачальники унікального cor ten металу. Телефонуйте і дізнайтесь ціну на бажаний обсяг оригінального металу в Києві і Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий