Кортеновая сталь Україна і що це таке?

Кортеновая сталь Україна і що це таке?

Кортеновской сталь — це сталь для запобігання від природних факторів (вода, сонячне світло) для будівель, ландшафту і як матеріал для фасадів серед архітекторів і дизайнерів. Комбінація довговічності, високої надійності, красивого зовнішнього вигляду і гнучкості робить кортенову сталь (яку також називають іржавим металом) бездоганним вибором для будівель будь-яких конфігурацій і видів.

Кортеновая сталь Україна і її якості

Антикорозійні особливості такого металу обумовлені її хімічним складом. З плином часу на поверхні виробу зі сталі cor ten утворюється патина — оксидна оболонка дуже високої міцності, що захищає внутрішні шари від шкідливого впливу зовнішнього середовища. Сталь cor ten не припускав забарвлення і спеціального догляду — що допомагає економити на обробці покриття і експлуатації виробів, які підпадають під вплив зовнішнього середовища — таких як пам’ятники, скульптури, сади і інші зовнішні форми архітектури.

Кортеновая сталь

Кортеновая сталь Україна для ландшафту

Саме завдяки конструктивним особливостям сталь cor ten все частіше використовується в сучасному ландшафтному мистецтві і динамічно вживається для оформлення лоджій, металевого облицювання фасаду будівлі, об’ємних квітників, арт-інсталяцій. Популярність подібного металу в установці вертикальних садів, камінів, фонтанів, об’ємних і невеликих архітектурних формах і навіть садових доріжок свідчить про привабливість такого матеріалу для ландшафтних художників і проектувальників.

Кортеновая сталь Україна, використання в оформленні приміщення

Сталь cor ten розпорядженні відмінною довговічністю і зносостійкістю — дані гідності дають незаперечну перевагу для використання в будівництві фонтанних установок, камінів та інших малих архітектурних форм. Аграрна естетичність металу надає статуям і фонтанні установкам з Кортен стали красномовність, витонченість і приємний помаранчевий тон.

кортеновской сталь

Кортеновая сталь Україна, металеве облицювання фасаду будівлі і забору

Один з альтернатив застосування — фасадні панелі у вигляді зовнішніх глянцевих панелей, ажурних декоративних щитів, фасад з металу, великі конструкції для фасадів та декорування вікон. Декоративні панелі для облицювання фасаду утворюють красиві огорожі для ділянки, які з плином часу змінюють свій колір, зберігаючи при цьому якість і служать не один десяток років без ремонтних робіт.

Кортеновая сталь Україна, як купити в Україні

Експлуатація корти, ціна якої Вас приємно обрадує, в оформленні приміщення і екстер’єрі набирає популярність, у даного виду матеріалу існує безмежний потенціал на українському ринку. Сталь cor ten купити в Україні — тепер можливо в нашій спеціалізованій компанії, по зрозумілої ціною і гарантованій якості. Ціна на cталь cor ten вийде нижче, ніж у інших конкурентів, оскільки ми — прямі постачальники оригінального corten металу. Телефонуйте і отримаєте ціну на бажаний обсяг унікального металу в Києві і по всій Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий