Кортен метал і застосування даного матеріалу

Кортен метал і застосування даного матеріалу

Кортеновской сталь — це особлива сталь для збереження від погодних впливів (волога, ультрафіолет) для приміщень, ландшафту і як матеріал для фасадів серед будівельників і проектувальників. Союз довговічності, дуже високої надійності, естетичного зовнішнього вигляду і еластичності робить корт (яку також звуть "іржавий метал") Бездоганним варіантом для будівель різноманітних конфігурацій та видів.

Кортен

Кортен метал і її характеристики

Антикорозійні особливості подібного металу обумовлені її хімічним складом. З роками на поверхні сталевого виробу cor ten утворюється патина — оксидна плівка дуже високої щільності, що захищає внутрішні шари від негативного впливу зовнішнього середовища. Сталь cor ten не припускав забарвлення і будь-якого обслуговування — що дозволяє економити кошти на обробці покриття і експлуатації виробів, які схильні до впливу зовнішнього середовища — таких як монументи, скульптури, сади та інші вуличні варіанти архітектури.

Кортен метал для ландшафту

Тільки завдяки конструктивним особливостям сталь cor ten все частіше з’являється в сучасному ландшафтному мистецтві і добре використовується для дизайну терас, металевої обробки фасаду будівлі, садових квітників, художніх інсталяцій. Популярність подібного металу в установці ландшафтних садів, камінів, фонтанів, об’ємних і малих архітектурних формах і навіть садових доріжок свідчить про переваги такого вихідного матеріалу для ландшафтних архітекторів і дизайнерів.

Кортеновая сталь

Кортен метал, застосування в інтер’єрі приміщення

Сталь cor ten розпорядженні неперевершеною міцністю і зносостійкість — дані споживчі якості дають безперечну перевагу для застосування в будівництві фонтанних установок, камінів та інших малих архітектурних форм. Зовнішня естетика металу надає статуям і фонтанні установкам з кортеновской стали красномовність, розкіш і приємний помаранчевий відтінок.

Кортен метал, металева облицювання фасаду і огорожі

Один з альтернатив застосування — фасадні панелі у вигляді облицювальних глянцевих панелей, ажурних декорних щитів, фасад з металу, об’ємні елементи для фасадів та оформлення вікон. Декоративні касети для оздоблення фасаду формують красиві огорожі для дому, які з роками змінюють своє забарвлення, утримуючи при цьому якість і служать багато років без ремонтних робіт.

іржавий метал

Кортен метал, як купити в Україні?

Застосування стали cor ten, ціна якої Вас приємно вразить, в інтер’єрі приміщення та екстер’єрі накопичує визнання, у даного матеріалу існує великий потенціал на нашому ринку. Кортен купити в Україні — тепер можливо в нашій компанії, по зрозумілої ціною і беззаперечної якості. Ціна на кортеновской сталь вийде нижче, ніж у інших конкурентів, оскільки ми — прямі дистриб’ютори унікального corten металу. Зробіть дзвінок і дізнайтеся ціну на бажаний обсяг унікального металу в Києві і по всій Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий