Іржавий метал і застосування в будівництві

Іржавий метал і застосування в будівництві

Кортенова сталь — це особлива сталь для запобігання від атмосферних впливів (вода, ультрафіолет) для приміщень, ландшафту і в ролі фасадного матеріалу серед будівельників і дизайнерів. З’єднання надійності, дуже високої міцності, естетичного вигляду і еластичності робить кортенову сталь (яку також звуть "іржавий метал") Бездоганним варіантом для споруд різноманітних форм і видів.

Кортен

Іржавий метал і її параметри

Антикорозійні особливості даного металу пояснюються її хімічним складом. З роками на поверхні сталевого виробу cor ten утворюється патина — оксидна плівка хорошою щільності, що захищає внутрішні шари від шкідливого впливу навколишнього середовища. Кортенова сталь не вимагає забарвлення і особливого догляду — що дозволяє економити кошти на обробці покриття і експлуатації виробів, які піддаються впливу зовнішніх факторів — таких як монументи, статуї, сади і інші вуличні варіанти архітектури.

Іржавий метал в ландшафтному дизайні

Тільки завдяки конструктивним особливостям Кортен сталь все частіше з’являється в нинішньому ландшафтному дизайні і динамічно застосовується для дизайну лоджій, сталевий оздоблення фасаду, об’ємних квітників, арт-інсталяцій. Активну участь даного металу в конструкції вертикальних садів, камінів, фонтанів, великих і малих архітектурних формах і навіть садових доріжок свідчить про переваги цього матеріалу для ландшафтних архітекторів і проектувальників.

Кортеновая сталь

Іржавий метал, застосування в інтер’єрі приміщення

Кортен сталь має в своєму розпорядженні неперевершеною міцністю і зносостійкість — ці достоїнства дають безумовна перевага для застосування в будівництві фонтанних установок, камінів та інших малих архітектурних форм. Аграрна естетика матеріалу надає статуї і фонтанні установкам з Кортен стали виразність, шик і благородний помаранчевий тон.

Іржавий метал, металева обшивка фасаду і огорожі

Один з альтернатив використання — фасадні панелі у вигляді облицювальних гладких панелей, ажурних мальовничих щитів, метал фасад, об’ємні елементи для фасаду будинку і декору вікон. Красиві панелі для оздоблення фасаду формують красиві огорожі для дому, які з часом змінюють своє забарвлення, зберігаючи при цьому якість і служать багато років без ремонтних робіт.

Кортеновая сталь

Іржавий метал, як купити в Україні

Застосування стали cor ten, ціна якої Вас приємно здивує, в оформленні приміщення і екстер’єрі набирає визнання, у даного виду матеріалу є безмежний потенціал на нашому ринку. Кортен сталь купити в Україні — тепер можливо в нашій спеціалізованій компанії, по зрозумілої ціною і гарантованій якості. Ціна на корт вийде нижче, ніж у інших конкурентів, оскільки ми — прямі дистриб’ютори оригінального corten металу. Телефонуйте і дізнайтесь ціну на бажаний обсяг незвичайного металу в Києві і Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий