Фасад з металу корт і що ж все-таки це таке?

Фасад з металу корт і що ж все-таки це таке?

Кортеновской сталь — це особлива сталь для захисту від природних впливів (вологість, ультрафіолет) для будівель, ландшафту і в ролі матеріалу для фасаду серед будівельників і проектувальників. Союз надійності, виняткової надійності, красивого виду і гнучкості робить кортеновской сталь (яку також звуть іржавим металом) найкращим варіантом для будівель різноманітних конфігурацій та видів.

Фасад з металу корт і її властивості

Антикорозійні параметри цього металу пояснюються її хімічним складом. Згодом на поверхні виробу зі сталі cor ten утворюється патина — оксидна оболонка високої міцності, що захищає внутрішні шари від шкідливого впливу зовнішнього середовища. Сталь cor ten не припускав фарбування і особливого обслуговування — що дає можливість економити кошти на обробці поверхні і експлуатації виробів, які схильні до впливу зовнішніх факторів — таких як меморіали, скульптури, сади і інші зовнішні конфігурації архітектури.

Кортеновая сталь

Фасад з металу корти в ландшафтному дизайні

Саме завдяки конструктивним характеристикам кортенова сталь все частіше з’являється в сьогоднішньому ландшафтному мистецтві і добре використовується для оформлення лоджій, металевої обробки фасаду, садових квітників, арт-інсталяцій. Участь такого металу в установці ландшафтних садів, камінів, фонтанів, об’ємних і невеликих архітектурних конфігураціях і навіть садових доріжок свідчить про привабливість такого виду матеріалу для ландшафтних архітекторів і дизайнерів.

Фасад з металу корти, застосування в інтер’єрі

Сталь cor ten володіє неперевершеною довговічністю і зносостійкістю — такі гідності дають незаперечну перевагу для використання в будівництві фонтанів, камінів і скульптур. Аграрна естетичність металу надає статуям і фонтанні комплексам з Кортен стали красномовність, витонченість і приємний помаранчевий тон.

Кортеновая сталь

Фасад з металу корти, металеве облицювання фасаду і огорожі

Один з варіантів застосування — фасадні панелі в ролі облицювальних гладких панелей, ажурних декоративних стендів, металевий фасад, великі елементи для фасаду будинку і оформлення вікон. Красиві панелі для обробки фасадів створюють гарні огорожі для ділянки, які з часом змінюють своє забарвлення, утримуючи при цьому зносостійкість і використовуються десятиліттями без обслуговування.

Фасад з металу корт, як отримати в Україні?

Використання стали cor ten, ціна якої Вас приємно обрадує, в інтер’єрі та екстер’єрі набуває визнання, у даного будматеріалу існує широкий потенціал на нашому ринку. Сталь cor ten купити в Україні — з’явилася можливість в нашій спеціалізованій компанії, за розумною ціною і гарантованій якості. Ціна на корті буде нижче, ніж у наших конкурентів, тому як ми — прямі постачальники оригінального cor ten металу. Телефонуйте і дізнайтесь ціну на бажаний обсяг унікального металу в Києві і по всій Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий