Кортен це і застосування в будівництві

Кортен це і застосування в будівництві

Кортеновской сталь — це особлива сталь для запобігання від природних впливів (волога, ультрафіолет) для приміщень, ландшафту і як матеріал для фасаду серед архітекторів і проектувальників. Союз надійності, дуже високої міцності, красивого зовнішнього вигляду і еластичності робить кортенову сталь (яку також називають "іржавий метал") Бездоганним вибором для споруд різноманітних конфігурацій та видів.

Кортен це і її функції

Антикорозійні якості даного металу визначаються її хімічним рецептом. Згодом на поверхні сталевого виробу cor ten з’являється патина — оксидна плівка хорошою міцності, що захищає внутрішні шари від шкідливого впливу зовнішнього середовища. Кортен не припускав фарбування і особливого догляду — що дозволяє економити на обробці покриття і експлуатації конструкцій, які схильні до впливу зовнішніх факторів — таких як меморіали, статуї, сади та інші вуличні форми архітектури.

Кортен

Кортен це для ландшафту

Тільки завдяки конструктивним характеристикам корт всі частіше з’являється в нинішньому ландшафтному дизайні і функціонально застосовується для оформлення терас, металевого облицювання фасаду, об’ємних квітників, арт-інсталяцій. Популярність цього металу в пристрої вертикальних садів, камінів, фонтанів, великих і невеликих архітектурних конфігураціях і навіть доріжок для саду свідчить про привабливість даного матеріалу для ландшафтних художників і проектувальників.

Кортен це, використання в інтер’єрі приміщення

Кортеновской сталь володіє неперевершеною надійністю і зносостійкістю — подібні споживчі якості дають незаперечну перевагу для експлуатації в будівництві фонтанів, камінів та інших малих архітектурних форм. Зовнішня естетичність матеріалу надає скульптурам і фонтанні установкам з кортеновой стали виразність, шик і приємний помаранчевий відтінок.

Кортен

Кортен це, металева обшивка фасаду будівлі і забору

Один з варіантів використання — фасадні панелі в якості зовнішніх гладких панелей, ажурних декоративних стендів, металевий фасад, великі елементи для фасадів та оформлення вікон. Красиві панелі для обшивки фасадів утворюють красиві огорожі для дому, які з часом змінюють свій колір, зберігаючи при цьому якість і служать багато років без ремонту.

Кортен це, як купити в Україні

Використання кортеновской стали, ціна якої Вас приємно здивує, в оформленні приміщення і екстер’єрі набуває визнання, у даного металу існує неозорий потенціал на нашому ринку. Кортеновской сталь купити в Україні — з’явилася можливість в нашій компанії, за доступною ціною і гарантованій якості. Ціна на корт сталь вийде нижче, ніж у інших конкурентів, тому як ми — прямі дистриб’ютори унікального corten металу. Зробіть дзвінок і отримаєте ціну на необхідний обсяг унікального металу в Києві і Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий