Красиві огорожі для будинку з кортами і яке її застосування?

Красиві огорожі для будинку з кортами і яке її застосування?

Кортен сталь — це особлива сталь для збереження від природних факторів (сирість, ультрафіолет) для будівель, ландшафту і в якості фасадного матеріалу серед архітекторів і проектувальників. Комбінація довговічності, надзвичайну міцність, красивого зовнішнього вигляду і гнучкості робить Кортен сталь (яку також звуть "іржавий метал") Бездоганним вибором для споруд різних форм і видів.

Красиві огорожі для будинку з кортами і її властивості

Антикорозійні властивості такого металу обумовлені її хімічним рецептом. Згодом на покритті сталевого виробу cor ten утворюється патина — оксидна плівка надзвичайну міцність, яка оберігає внутрішні шари від негативного впливу зовнішнього середовища. Кортеновской сталь не вимагає фарбування і спеціального обслуговування — що дає можливість економити свої кошти на обробці покриття і експлуатації конструкцій, які піддаються впливу зовнішнього середовища — таких як меморіали, скульптури, сади і інші вуличні конфігурації архітектури.

Кортен сталь

Красиві огорожі для будинку з корт для ландшафту

Тільки завдяки конструктивним параметрам кортенова сталь все частіше з’являється в передовому ландшафтному дизайні і функціонально експлуатується для оформлення лоджій, сталевий оздоблення фасаду, об’ємних квітників, арт-інсталяцій. Активну участь подібного металу в установці ландшафтних садів, камінів, фонтанів, об’ємних і невеликих архітектурних формах і навіть доріжок для саду говорить про переваги цього виду матеріалу для ландшафтних архітекторів і проектувальників.

Красиві огорожі для будинку з кортом, застосування в інтер’єрі приміщення

Кортеновской сталь має в своєму розпорядженні чудовою надійністю і зносостійкістю — подібні властивості дають незаперечну перевагу для експлуатації в будівництві фонтанних установок, камінів та інших малих архітектурних форм. Зовнішня естетичність матеріалу надає статуям і фонтанні установкам з Кортена красномовність, розкіш і привабливий помаранчевий колір.

Кортен сталь

Красиві огорожі для будинку з кортом, металеве облицювання фасаду будівлі і огорожі

Один з альтернатив застосування — фасадні панелі в якості зовнішніх глянцевих панелей, ажурних мальовничих стендів, фасад з металу, великі конструкції для фасаду будинку і декорування вікон. Декоративні касети для облицювання фасаду утворюють красиві огорожі для дому, які з часом змінюють свій колір, утримуючи при цьому зносостійкість і використовуються не один десяток років без ремонтних робіт.

Красиві огорожі для будинку з кортом, як придбати в Україні?

Експлуатація Кортен стали, ціна якої Вас приємно вразить, в оформленні приміщення і екстер’єрі накопичує популярність, у даного металу є неозорий потенціал на українському ринку. Кортен купити в Україні — стало можливим в нашій компанії, за доступною ціною і беззаперечної якості. Ціна на корт сталь вийде нижче, ніж у наших конкурентів, оскільки ми — прямі постачальники оригінального corten металу. Зателефонуйте і отримаєте ціну на бажаний обсяг оригінального металу в Києві і по всій Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий