Красиві огорожі з кортами і застосування в будівництві

Красиві огорожі з кортами і застосування в будівництві

Кортеновской сталь — це особлива сталь для захисту від погодних факторів (сирість, сонячне світло) для будинків, ландшафту і як матеріал для фасадів серед архітекторів і проектувальників. З’єднання довговічності, дуже високої міцності, красивого зовнішнього вигляду і гнучкості робить корт (яку також називають іржавим металом) ідеальним варіантом для будівель будь-яких форм і видів.

Красиві огорожі з кортами і її функції

Антикорозійні характеристики такого металу обумовлені її хімічним рецептом. З плином часу на поверхні виробу зі сталі cor ten з’являється патина — оксидна оболонка хорошою міцності, що захищає внутрішні шари від шкідливого впливу зовнішнього середовища. Кортеновской сталь не передбачає забарвлення і спеціального обслуговування — що допомагає економити кошти на обробці покриття і експлуатації конструкцій, які піддаються впливу зовнішніх факторів — таких як пам’ятники, скульптури, сади і інші зовнішні конфігурації архітектури.

іржавий метал

Красиві огорожі з корту в ландшафті

Завдяки конструктивним особливостям кортеновской сталь все частіше використовується в нинішньому ландшафтному дизайні і активно вживається для дизайну лоджій, металевого облицювання фасаду будівлі, садових квітників, арт-інсталяцій. Участь такого металу в конструкції вертикальних садів, камінів, фонтанів, великих і малих архітектурних формах і навіть садових доріжок свідчить про переваги такого виду матеріалу для ландшафтних архітекторів і проектувальників.

Красиві огорожі з кортами, застосування в оформленні приміщення

Кортеновской сталь володіє відмінною надійністю і зносостійкістю — подібні властивості дають безумовна перевага для застосування в будівництві фонтанних установок, камінів і скульптур. Зовнішня естетика металу надає статуям і фонтанів з кортеновой стали виразність, розкіш і приємний помаранчевий тон.

Кортенова сталь

Красиві огорожі з кортами, сталеві облицювання фасаду будівлі і забору

Один із способів застосування — фасадні панелі в ролі облицювальних глянцевих панелей, ажурних мальовничих стендів, метал фасад, об’ємні елементи для фасадів та декорування вікон. Красиві касети для оздоблення фасаду створюють гарні огорожі для дому, які з часом змінюють своє забарвлення, утримуючи при цьому міцність і використовуються десятками років без обслуговування.

Красиві огорожі з кортами, як замовити в Україні

Експлуатація Кортен стали, ціна якої Вас приємно здивує, в оформленні приміщення і екстер’єрі набирає популярність, у цього будматеріалу є великий потенціал на українському ринку. Кортен сталь купити в Україні — з’явилася можливість в нашій спеціалізованій компанії, за розумною ціною і гарантованій якості. Ціна на кортеновской сталь буде нижче, ніж у інших конкурентів, так як ми — прямі постачальники оригінального corten металу. Зателефонуйте і отримаєте ціну на бажаний обсяг оригінального металу в Києві і по всій Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий