Сталь Кортен купити Україна і застосування даного матеріалу

Сталь Кортен купити Україна і застосування даного матеріалу

Кортен сталь — це сталь для запобігання від атмосферних впливів (вологість, сонячне світло) для споруд, ландшафту і в якості фасадного матеріалу серед архітекторів і дизайнерів. Союз довговічності, хорошою надійності, красивого зовнішнього вигляду і гнучкості робить Кортен сталь (яку також звуть іржавим металом) кращим вибором для будівель будь-яких конфігурацій і видів.

Кортенова сталь

Сталь Кортен купити Україна і її властивості

Антикорозійні характеристики подібного металу пояснюються її хімічним складом. З роками на покритті вироби зі сталі cor ten сформується патина — оксидна оболонка надзвичайну міцність, яка оберігає внутрішні шари від негативного впливу зовнішнього середовища. Кортеновской сталь не передбачає забарвлення і особливого догляду — що дає можливість економити кошти на обробці покриття і експлуатації конструкцій, які схильні до впливу зовнішнього середовища — таких як меморіали, статуї, сади і інші вуличні варіанти архітектури.

Сталь Кортен купити Україна для ландшафту

Саме завдяки конструктивним параметрам кортенова сталь все частіше виникає в нинішньому ландшафтному мистецтві і функціонально експлуатується для дизайну лоджій, металевого облицювання фасаду, об’ємних квітників, арт-інсталяцій. Активну участь цього металу в установці ландшафтних садів, камінів, фонтанів, великих і невеликих архітектурних конфігураціях і навіть садових доріжок свідчить про переваги цього матеріалу для ландшафтних архітекторів і проектувальників.

іржавий метал

Сталь Кортен купити Україна, використання в інтер’єрі приміщення

Кортеновской сталь володіє чудовою надійністю і зносостійкістю — такі споживчі якості дають безумовна перевага для використання в будівництві фонтанних установок, камінів та інших малих архітектурних форм. Зовнішня естетика матеріалу надає скульптурам і фонтанні установкам з кортеновской стали виразність, шик і благородний помаранчевий відтінок.

Сталь Кортен купити Україна, металева оздоблення фасаду і забору

Один з варіантів використання — фасадні панелі у вигляді облицювальних глянцевих панелей, ажурних декорних стендів, металевий фасад, об’ємні конструкції для фасаду будинку і декорування вікон. Красиві касети для облицювання фасадів формують красиві огорожі для дому, які з роками змінюють своє забарвлення, утримуючи при цьому зносостійкість і служать десятиліттями без ремонтних робіт.

Кортен сталь

Сталь Кортен купити Україна, як купити в Україні

Використання кортеновской стали, ціна якої Вас приємно здивує, в інтер’єрі та екстер’єрі накопичує популярність, у подібного виду матеріалу є великий потенціал на українському ринку. Кортен купити в Україні — з’явилася можливість в нашій компанії, за розумною ціною і гарантованій якості. Ціна на корт вийде нижче, ніж у інших конкурентів, тому що ми — прямі постачальники унікального corten металу. Зробіть дзвінок і отримаєте ціну на бажаний обсяг виключного металу в Києві і Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий