Металева обшивка фасаду Кортеней і яке її застосування?

Металева обшивка фасаду Кортеней і яке її застосування?

Сталь cor ten — це особлива сталь для збереження від атмосферних факторів (волога, ультрафіолет) для приміщень, ландшафту і як матеріал для фасаду серед архітекторів і проектувальників. Комбінація надійності, виняткової надійності, естетичного вигляду і еластичності робить cталь cor ten (яку також звуть іржавим металом) кращим вибором для будівель різних конфігурацій та видів.

іржавий метал

Металева обшивка фасаду Кортеней і її властивості

Антикорозійні функції цього металу визначаються її хімічним складом. Згодом на покритті сталевого виробу cor ten утворюється патина — оксидна оболонка високої щільності, що оберігає внутрішні шари від шкідливого впливу зовнішнього середовища. Кортен не вимагає забарвлення і особливого догляду — що дає можливість економити свої кошти на обробці покриття і експлуатації виробів, які схильні до впливу зовнішніх факторів — таких як пам’ятники, статуї, сади та інші вуличні форми архітектури.

Металева обшивка фасаду Кортеней в ландшафтному дизайні

Завдяки конструктивним особливостям кортеновской сталь все частіше використовується в передовому ландшафтному мистецтві і добре вживається для оформлення терас, сталевий оздоблення фасаду, об’ємних квітників, художніх інсталяцій. Участь даного металу в установці вертикальних садів, камінів, фонтанів, великих і невеликих архітектурних формах і навіть доріжок для саду свідчить про переваги цього вихідного матеріалу для ландшафтних художників і дизайнерів.

Кортеновая сталь

Металева обшивка фасаду Кортеней, використання в інтер’єрі

Кортен сталь володіє чудовою довговічністю і зносостійкістю — дані гідності дають незаперечну перевагу для експлуатації в будівництві фонтанів, камінів і скульптур. Аграрна естетичність металу надає фігурам і фонтанів з Кортен стали виразність, витонченість і привабливий помаранчевий відтінок.

Металева обшивка фасаду Кортеней, металева оздоблення фасаду будівлі і огорожі

Один із способів застосування — фасадні панелі в якості зовнішніх глянцевих панелей, ажурних мальовничих стендів, металевий фасад, об’ємні конструкції для фасаду будинку і декорування вікон. Красиві касети для обшивки фасадів формують красиві огорожі для ділянки, які з роками змінюють свій колір, утримуючи при цьому якість і служать багато років без ремонту.

Кортенова сталь

Металева обшивка фасаду Кортеней, як придбати в Україні

Застосування стали cor ten, ціна якої Вас приємно обрадує, в інтер’єрі приміщення та екстер’єрі набуває визнання, у такого будматеріалу є безмежний потенціал на нашому ринку. Кортеновской сталь купити в Україні — тепер можливо в нашій компанії, за доступною ціною і гарантованій якості. Ціна на корт сталь буде нижче, ніж у наших конкурентів, тому як ми — прямі постачальники унікального cor ten металу. Телефонуйте і отримаєте ціну на необхідний обсяг оригінального металу в Києві і по всій Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий