Кортен сталь купити Київ і що це таке?

Кортен сталь купити Київ і що це таке?

Кортенова сталь — це особлива сталь для захисту від погодних факторів (вода, сонячне світло) для приміщень, ландшафту і як матеріал для фасаду серед будівельників і дизайнерів. Комбінація довговічності, виняткової надійності, естетичного вигляду і еластичності робить корт (яку також називають іржавим металом) бездоганним вибором для будівель будь-яких конфігурацій і видів.

Кортен сталь купити Київ і її функції

Антикорозійні характеристики такого металу обумовлені її хімічним складом. З плином часу на покритті вироби зі сталі cor ten утворюється патина — оксидна плівка хорошою міцності, що оберігає внутрішні шари від шкідливого впливу навколишнього середовища. Кортен не вимагає фарбування і спеціального обслуговування — що допомагає економити на обробці покриття і експлуатації конструкцій, які схильні до впливу зовнішнього середовища — таких як монументи, скульптури, сади та інші вуличні форми архітектури.

Кортен

Кортен сталь купити Київ в ландшафті

Саме завдяки конструктивним особливостям Кортен сталь все частіше з’являється в сьогоднішньому ландшафтному дизайні і функціонально застосовується для оформлення лоджій, сталевий облицювання фасаду будівлі, об’ємних квітників, художніх інсталяцій. Популярність даного металу в конструкції ландшафтних садів, камінів, фонтанів, об’ємних і малих архітектурних конфігураціях і навіть доріжок для саду говорить про привабливість цього виду матеріалу для ландшафтних архітекторів і дизайнерів.

Кортен сталь купити Київ, використання в оформленні приміщення

Кортенова сталь має прекрасну міцність і зносостійкість — такі якості дають незаперечну перевагу для використання в будівництві фонтанів, камінів і скульптур. Аграрна естетичність металу надає скульптурам і фонтанів з кортеновой стали виразність, шик і привабливий помаранчевий колір.

Кортен

Кортен сталь купити Київ, сталева обшивка фасаду будівлі і огорожі

Один з можливостей використання — фасадні панелі в якості облицювальних глянцевих панелей, ажурних декоративних стендів, металевий фасад, об’ємні елементи для фасадів та оформлення вікон. Красиві касети для оздоблення фасаду створюють гарні огорожі для дому, які з часом змінюють своє забарвлення, зберігаючи при цьому зносостійкість і використовуються десятками років без ремонту.

Кортен сталь купити Київ, як отримати в Україні?

Експлуатація Кортен стали, ціна якої Вас приємно обрадує, в інтер’єрі та екстер’єрі набирає визнання, у цього виду матеріалу є неозорий потенціал на нашому ринку. Кортеновской сталь купити в Україні — стало можливим в нашій спеціалізованій компанії, за розумною ціною і беззаперечної якості. Ціна на корт вийде нижче, ніж у наших конкурентів, тому як ми — прямі дистриб’ютори оригінального corten металу. Зателефонуйте і отримаєте ціну на необхідний обсяг виключного металу в Києві і Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий